psal-2017_27757002

 

 

 

 

rowery

 

 

psal-2016_27755575zielonegry

 

zielonegry 2

projektopisanie

 

 

 

 

psal-2015

Wspólna przestrzeń. Podsumowanie

Jak zmienić przestrzeń wokół siebie. Przewodnik dla mieszkańców

A3 (13.10.15)

Szanowni Państwo,


zapraszamy do udziału w ocenie wyglądu i funkcjonowania przestrzeni w Pruszczu Gdańskim. Pytania dotyczą przede wszystkim otwartej przestrzeni publicznej, czyli tych wszystkich miejsc, w których może znaleźć się każda osoba i korzystać z nich nieodpłatnie (np. ulice, place, parki, skwery, trasy spacerowe, tereny rekreacyjne).
Prosimy o odpowiedź na pytania przez zaznaczenie wybranej opcji lub wpisanie własnej propozycji. Badanie jest punktem wyjścia do wybrania tematów i miejsc, nad zmianą których chcemy zastanowić się na warsztatach, które odbędą się jesienią 2015 roku.

 

Badanie jest anonimowe, a wyniki przedstawione zostaną jedynie w formie zbiorczej. Ankieta będzie dostępna do 25 sierpnia 2015 roku.
Badanie realizowane jest przez Pomorskie Stowarzyszenie Aktywni Lokalnie w ramach projektu „Wspólna przestrzeń – aktywni obywatele i obywatelki Pruszcza Gdańskiego na rzecz poprawy jakości publicznej miasta”. Projekt jest z programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Został objęty honorowym patronatem Burmistrza Pruszcza Gdańskiego, Pana Janusza Wróbla.

 

Raport z badań zostanie przedstawiony do 30 września 2015 roku na stronie www.psal.org.pl. Pod tymi adresami pojawią się także informacje o tematach i harmonogramie warsztatów. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt: biuro@psal.org.pl
Zapraszamy do udziału w badaniu! Prosimy także o przekazanie informacji o ankiecie wszystkim osobom, które Państwa zdaniem zainteresowane są podnoszeniem jakości przestrzeni w Pruszczu Gdańskim.

3 (2.06.15)